Rozpoczęcie szkolenia „Odwrócona klasa (flipped classroom): współczesne podejście do procesu edukacyjnego”

Kategorie

Image

W imieniu zespołu realizującego projekt „Kształcenie na potrzeby branż kluczowych” na Politechnice Łódzkiej, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie, informujemy, że dzisiaj uruchomiliśmy dwie edycje szkolenia „Odwrócona klasa (flipped classroom): współczesne podejście do procesu edukacyjnego”.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z nowoczesną metodą dydaktyczną, jaką jest odwrócona klasa. Metoda ta ma na celu zwiększenie zaangażowania studentów oraz rozwijanie ich samodzielności w procesie edukacyjnym. Uczestnicy kursu będą mieli okazję wziąć udział zarówno w teoretycznym wprowadzeniu do tematu, jak i praktycznych zajęciach, które umożliwią zastosowanie zdobytej wiedzy.

Dziękujemy za udział i życzymy owocnych zajęć.

#FunduszeEuropejskie